Fakirblog, 22 Kasım 2017

Samsung Galaxy S4 Black Edition Özellikleri

Samsung Galaxy S4 Black Edition, her hareketinizi yakalar, fotoğraflarınızın hikayesini yaşayabilir ve çoklı pozlama teknolojisi ile anılarınızı ve unutmak istemediğiniz anlarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla toplandığınız zamanlarda eş zamanlı olarak müzik keyfini yaşayabilirsiniz. Samsung Galaxy S4 Black Edition’u fotoğraf, video, belge paylaşmak ve oyun oynamak için telefonunuzu kablosuz bağlayabilirsiniz. Ayrıca, tüm galaxy s4 telefonları bir araya getirerek güçlü ses sistemi ile parti yapabilirsiniz.

Samsung Galaxy S4 Black Edition ile tek bir yerde Samsung Hub’dan tarama yapabilir ve mevcut bir içerik alışverişi yapabilirsiniz. Kullanımı kolay mağaza düzeninde aradığınız her şeyi anında bulabilirsiniz. Bu akıllı telefon sayesinde kolaylıkla çevirmeniz gereken metinlerin çevirisini yapabilirsiniz. Bu özelliği sayesinde yurt dışında insanlarla kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz. İngilizce, almanca, fransızca, korece, ispanyolca, japonca, çince dilleri destekler.

S Translator özelliği sayesinde, veri bağlantısına dayalıdır. Fakat desteklediği diller sınırlıdır.bunun için ek ücretler veya ek koşullar uygulanabilir. Kutunun içinde ise, data kablosu, kulaklık, kullanım kılavuzu ve şarj cihazı bulunur. Bunun dışında 16 GB Dahili hafızası ve 64 GB’ye kadar MicroSD ile arttırılabilir harici hafızası bulunur. 236.6 mm boyu, 69.8 mm genişliği, 7.9 mm kalınlığı ve 130 gr ağırlığı bulunmaktadır. 4.2.2 jelly bean android işletim sistemine sahiptir. 2 GB belleği bulunur. Bu akıllı telefona pek çok bayiden çok uygun fiyatlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz