Fakirblog, 22 Kasım 2017

Samsung Galaxy S4 Mini Özellikleri ve İnceleme

Harika uyum sağlayan kompakt tasarıma sahip olan Samsung Galaxy S4 Mini, üstün performansının desteklediği bir sürü program içermektedir. Artık daha zarif görünen kompakt tasarıma sahip bu akıllı telefonun 2 rengi bulunmaktadır. 4.3 inç Qhd ve samoled ekranı ve sıra dışı malzemesi ile çok daha parlak ve canlı bir görüntü özelliğine dahiptir. El içine kolayca alınabilen bu telefon kompakt tasarımı sayesinde zarif bir görünüm sunuyor.

Sıra dışı donanım performansı ile,pek çok görevi hızlı bir şekilde yapabilir. Güçlendirilmiş işlemcisi sayesinde, büyük dahili hafızası, çeşitli bağlantı seçenekleri, dahili yüksek çözünürlüklü kamerası ile en özel anlarınızı dilediğiniz an anılarınızı ölümsüzleştirebilir ve kayıt altına alabilirsiniz. S Travel uygulaması bir bakıma cebinize sığdırılmış bir rehberdir. Gezileriniz için, coğrafi bilgiler verir, eğlence yerleri ve ünlü restoranları gösterir. Kısacası size bir yol arkadaşı ve tur rehperi olacaktır.

Wifi ve ağ bağlantınız olmasa dahi arkadaşlarınıza kolaylıkla erişebilirsiniz. Grup çalma özelliği ile, fotoğraflarınızla kolaj oluşturmak, hoparlörün bir parçası olmak ve grubun diğer parçaları ile oyun oynamak gibi pek çok şeyi paylaşabilirsiniz. Samsung Apps sayesinde pek çok program ve oyunu ücretsiz indirebilirsiniz. S Health uygulaması sayesinde, sağlık durumunuzu izler ve kontrol altında tutmanıza yardımcı olur. Home Sync sayesinde geniş depolama alanında saklanabilir ve veri kaybı sorunu olmadan çektiğiniz video ve fotoğrafları paylaşabilirsiniz. Android 4.4.2 işlemciye sahiptir. 8 MP Kamerası ve 4,3’’lik ekranı vardır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz