Fakirblog, 21 Ekim 2017

Samsung Galaxy Tab 3 Lite Özellikleri ve İnceleme

Pek çok renk seçeneği bulunan Samsung Galaxy Tab 3 Lite, 9.7 mm inceliğinde ve 310 gram ağırlığındadır. Kolayca her yere taşınabilme özelliği sayesinde her zaman rahat haraket etmenizi sağlayacaktır. Üstelik elinizle kolayca kavrayabileceğiniz yapısı ve kompakt yapısını çok seveceksiniz.  Tab 3 Lite’nin yüksek çözünürlüklü ekranı sayesinde pek çok işi aynı anda yapabilir eğlenceyi doruğunda yaşayabilirsiniz.  Görüntüyü engelleyen durum çubuğu olmadan daha parlak görüntüler görebilirsiniz. Metinlerin daha keskin daha net ve daha büyük görmenin keyfini bu büyük ekranda çıkartabilirsiniz.

2 MP fotoüraf kamerası vardır. Güçlü ve hızlı işlemci sayesinde şimdiye kadar ki en eğlenceli multimedya tablet deneyimini videolar, oyunlar, uygulamalar ve sınırsız internet gezintisinin keyfini 1,2 GHz çift çekirdekli işlemci sayesinde
Çıkartabilirsiniz. Akıllı özelliklerle donatılmış kamerası sayesinde her zaman en güzel fotoğrafları çeken siz olabilirsiniz. İster manzara çekin, ister sevdiklerinizi ya da güzel anılarınızı… her ne çekecekseniz çekin en profosyonel resimleri çekin ve anında paylaşın.

Samsung Link fotoğraflarınızı, verilerinizi ve dosyalarınızı bulut depolama  ya da başka bir cihaza erişim , düzenleme ve paylaşım için tutabilir ve içeriğinizi yönetebilir ve videolarınızın televizyon ekranında uzaktan oynatabilirsiniz. Dropbox sayesinde, kolay ve güvenli bir şekilde herhangi bir yere erişmek veya başka bir zamanda paylaşmak için dosyalarınızı web tabanlı bulut hizmetinde güvenle saklamanızı sağlar. 3.600 mah bataryası ve uzun pil ömrü sayesinde uzun bir süre kullanmanızı kolaylaştıracaktır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz