Fakirblog, 25 Eylül 2017

Smash Online ile Türkçe Dövüş Keyfi

Dövüş oyunlarını bir çoğumuz severiz ancak MMO türünde  yeni oyunlar çıkmasıyla dövüş oyunları artık çevirim içi platformlarda da yer alıyor. Biz de size MMO türünde olan ve henüz kapalı beta olarak sunulmuş olan Smash Online’dan bahsedeceğiz. Smash Online Çinli Tour Network Technology tarafından geliştirilip Türk oyun firması Ntroy tarafından Türkçe‘ye çevrilmiş. Oyunun orijinal adı Mad Edge olarak geçiyor ve oyunla ilgili bir detayda oyunun 2.5D yani tipik bildiğimiz Street Fighter modern stilini sahip olduğu.

Oyun çok yeni olduğu için çok fazla bilgi bulunduğunu söyleyemeyiz. Çünkü kapalı betaya geçeli sadece 1 ay olmuş. Ancak hem oyun videolarından hem de yetkililerin söylediklerinden çıkardığımız kadarıyla geniş bir yapıya sahip olduğunu söyleyebiliriz. Oyunda gelişmiş yetenek ağaçları ve üstün bir kombo sistemi bulunuyor. Yani oyunda çok uzun kombolar yaparak maçları çevirmek veya büyük üstünlük sağlamak mümkün. Oyun videosunda gösterilen haritalar ve grafikler gayet güzel. Yeni nesil dövüş oyunlarıyla rahatça başa çıkabilecek grafiklere sahip.

smash online oyna

smash online combo

Ayrıca oyun videosunu izlerken dikkatimizi çeken bir diğer faktör ise karakter ve arena ve dövüş stillerinde uzak doğu dövüş sanatlarından ve uzak doğudan esintiler görebilmek mümkün. Ayrıca oyunda cinsiyet ayrımı yani kadın ve erkek karakterler de bulunuyor. MMO dövüş oyunlarına gelişmiş bir şekilde gireceğini düşündüğümüz Smash Online, kapalı betadan çıktıktan sonra oynayabileceksiniz. Ancak şuan kayıt olursanız kapalı beta sürecine de kayıt olarak kapalı beta da olsa bile oyunu oynama ihtimaliniz bulunuyor.

Oyun grafiksel olarak gelişmiş bir motora sahip 2.5D’nin hakkını veren ve MMO dövüş oyunlarında öne çıkabilecek kaliteli bir oyun. Eğer MMO dövüş kategorisinde yeni bir oyun denemek istiyorsanız mutlaka Smash Online’a kayıt olmanızı tavsiye ediyoruz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz