Fakirblog, 22 Kasım 2017

Sony Xperia C3 Özellikleri ve İnceleme

En güzel fotoğraflara sahip olmanız için özel olarak dizayn edilmiş 5MP’lik ön kamerası ile en güzel öz çekimlerinizi yapabilirsiniz. Geniş açılı bu akıllı telefon, ön tarafında bulunan LED flaşı sayesinde karanlıkta bile en güzel selfieleri siz çekebileceksiniz.  En güzel selfieleri çekmenin ötesinde çektiğiniz selfielerin gerçeklik hissini içinde bulunan filtreler sayesinde daha da arttırabilirsiniz. Bu özelliği her iki kamerada da kullanabilirsiniz. Resimlerinize rötuş yaparak kusurları ve istenmeyen görüntüleri gizleyebilirsiniz. Gülümseme modunu kullandığınız zaman hiçbir başka tuşa basmanıza gerek yok. Telefonunuz kendiliğinden gülümsediğiniz anları algılar ve kendisi kayıt altına alır.

Bunun dışında Xperia C3’ün bir diğer ayırt edici özelliği ise, 5.5 HD kalitesindeki geniş ekranıdır. Bu özellik, görüntülü konuşmalarınızla yakınlık hissini arttırır. Aynı anda pek çok uygulamayı birden kullanabilirsiniz ve bu da sizin hızınızı yavaşlatmaz. Yüksek performansın tadını fazla güç harcamadan çıkartabilirsiniz.  4 çekirdekli bir işlemciye yani 1.2 GHz hıza sahip olan Xperia C3, her işlemcisi birbirinden bağımsız çalıştığından dolayı hem güç tasarrufu edebilir hem de pek çok uygulamayı aynı anda kullanmanızı sağlayabilir.

150 gram ağırlığında ve 7.6 mm kalınlığında olmasının verdiği avantajı sayesinde kolayca taşıyabilirsiniz ve kolaylıkla kavrayabilirsiniz. Çok şık bir tasarıma sahip olan Xperia C3 kutusundan çıkacak aksesuarlar ise; güç adaptörü, telefon, usb kablo, kulaklık ve kullanım kılavuzudur.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz