Fakirblog, 22 Kasım 2017

Sony Xperia M2 Özellikleri ve İnceleme

Sony Xperia M2, 4 işlemcisi sayesinde yüksek hızlı performansa sahiptir. En güzel anlarınızı ölümsüzleştirmeniz için özel olarak tasarlanmış olan 8 MP kamerası bulunmaktadır. Ayrıca Exmor RP sayesinde keskinlik ve her ışıkta muhteşem görüntüler elde etmenizi sağlayacak olan muhteşem fotoğraflar elde edebilirsiniz. Ayrıca HDR özelliğini kullanarak resimlerin daha doğal renklerde görünmesini sağlayabilirsiniz. Otomatik çekim modu sayesinde istediğiniz yerde istediğiniz ışıkta en güzel fotografları çekebilirsiniz. Sonra bu fotografları birleştirebilirsiniz.

4.8 inçlik büyük ve canlı renklerden oluşmuş bir ekrana sahiptir. Bu sayede istediğiniz oyunu zevkli bir şekilde oynayabilir, küçük gazete yazılarını hiç yorulmadan okuyabilir ve film ziyafeti çekebilirsiniz. Ayrıca oldukça ince , şık ve modern yapısı ile elinize çok yakışacaktır. İnce olmasının yanı sıra tek elle kolay kavranabilir olması da en güzel özelliklerinden birisidir . Şimşek hızında ki performansı sayesinde uygulamalar arasında hiç takılmadan geçiş yapabilir ve pek çok uygulamayı aynı anda çalıştırarak eğlenceyi arttırabilirsiniz .

İşlemcisi asenkron özellikli ve 4 işlemcili olduğundan çok daha güçlü ve çok daha etkilidir. Bu demek oluyor ki her çekirdek birbirinden bağımsız olarak çalışır bu da size işlem kolaylığı sağlar. Bu sayede şarjınız gereksiz zamanlarda bitmez ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda kullanmanız için gücünü saklar. Hızlı internet bağlantısı sayesinde internette kolayca sörf yapabilir ve arkadaşlarınızla muhabbet edebilirsiniz. Pürüzsüz ve şık yüzeyi ile şıklığınızın bir parçası olacak aynı zamanda sağlam yapısı ile sizi zor durumlarda yarı yolda bırakmayacaktır. Sağlam çerçevesi sayesinde çok daha güçlü bir yapıya sahiptir. Ayrıca uzun süre giden pil ömrü sizi piriz arama derdinden kurtaracak ve yarı yolda kalmanıza asla izin vermeyecektir .

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz