Fakirblog, 22 Kasım 2017

Sony Xperia Z2 Özellikleri ve İnceleme

Suya dayanıklı bir akıllı telefonda gerçek dijital kamera kalitesii bulunmaktadır. Siyah, beyaz ve mor renk seçeneği bulunan bu akıllı telefon, suya dayanıklı olması özelliğinden dolayı diğer akıllı telefonlardan ayrılır. Çok daha net ve çok daha güzel fotograflar ve videolar çekebileceğiniz Android işlemcili bir telefondur. 20,7 megapiksel ekran çözünürlüğü ve standart akıllı telefonlardan %30 daha büyük ve gelişmiş sensörü ile sony Xperia Z2 android telefon, kompakt dijital kameralarla eş değerdir. Bir telefondan çok daha fazlası ve çok canlı ve çok daha net görüntüler elde etmenizi sağlar.

Full HD’nin 4 katı kadar net videolar çekebilir ve dilediğiniz her an çektiğiniz videolardaki anları tekrar tekrar izleyebilirsiniz. Xperia Z2 birinci kalite 4k video özelliği sayesinde videolarınızı kolayca kaydetmenizi sağlar. Özellikle de kalabalık yerlerde bu android telefon sayesinde stereo hoparlöre ve gürültü giderme teknolojisine sahiptir. Bu özellik sayesinde nerede olursanız olun şık kulaklığı ile birlikte sadece istediğiniz sesleri duyacak ve sadece onlara odaklanabileceksiniz.

Bu cihaz dünyanın ilk Live Colour LED ekranına sahiptir. Büyük ekranı ve yüksek çözünürlüğü 5,2 inç Full HD ekranı sayesinde kendinizi filmin içinde veya sinemanın içindeymiş gibi hissedeceksiniz. Yağan yağmurun altında ıslak parmaklarınızla bile dokunmatik ekranını kullanabilirsiniz. Ayrıca toza ve suya olan dayanıklılığı sayesinde doğaya kafa tutan yapısı ile en zor hava şartlarında bile rahatça kullanabileceğiniz özelliklere sahiptir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz