Fakirblog, 22 Kasım 2017

Tarayıcı Tabanlı Mmorpg ; I am Ninja

I am Ninja eski moda olan tarayıcı oyunlarındaki özellikleri modernize edip, yenilemiş ve ortaya güzel ve yeni bir oyun çıkarmış. I am Ninja Hong Kong’da bulunan NGames tarafından yayımlanmış bir oyun. Oyun web tabanlı ve Global serverlara sahip olsa da her gün daha çok server açılıyor ve daha fazla kullanıcıya ulaşıyor. Oyun görsel olarak anime yapısına sahip, hatta Naruto’ya ciddi anlamda benziyor.

I am Ninja’da birbirinden farklı üç ade sınıf bulunuyor. Bunlar Taijitsu, Ninjitsu ve Genjutsu olarak geçiyor. Oyunda dilerseniz erkek dilerseniz kadın karakter yaratabiliyorsunuz. Bununla birlikte oyunda 6 farklı karakter bulunuyor. Bunlardan birini seçerek Konoha şehrindeki iblisi ve beraberindeki kötü yaratıkları temizlemeye ant içiyorsunuz. Eğer iblislerle tek başınıza başa çıkmak istemiyorsanız yanınıza takım arkadaşları almanız mümkün. Oyunda tam 7 kişilik bir takım oluşturabiliyorsunuz. Doğru takım kompozisyonu ve doğru yeteneklere sahip takım arkadaşları seçenerek savaşlarda çok büyük avantajlar sağlayabiliyorsunuz.

I am ninja oyunu

I am Ninja’da otomatik yol bulma özelliği de bulunuyor. Bu sayede görevleri hızlıca yapabiliyor, seri bir şekilde seviye atlayabiliyoruz. Seviye atladıkça yeteneklerimizi ve özelliklerimizi geliştirebiliyoruz. Ve tabii ki eşya setlerimiz, takılarımız da buna dahil. Böylece seviye atladıkça güçleniyor savaşlarda daha amansız bir hale geliyoruz. Bu konuda bir strateji belirlemek ve ona göre saldırı veya savunmaya önem vermek daha mantıklı diyebiliriz.

Oyun hakkında genel olarak konuşacak olursak, oyunun web tabanlı olması büyük bir avantaj sağlıyor. İndirme ve yükleme gibi işlemler yok ve oyunun açılması da 1-2 dakikayı aşmıyor. Ayrıca neredeyse her sistemde oynanabiliyor. Ayrıca oyun web tabanlı oyunlara göre daha kaliteli grafiklere sahip. Anime olması da bizi içine çekmiyor değil. Biraz vaktiniz varsa deneyebileceğiniz ve vaktinizi boşa harcamayacak bir oyun.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz