Fakirblog, 21 Ekim 2017

Toshiba Encore Özellikleri ve İnceleme

Toshiba Encore  8 inçlik büyük ekranı sayesinde en küçük detayları bile rahatlıkla görebilirsiniz. Avcunuzun içine sığdırabileceğiniz bu güçlü teknoloji, sade ve zarif bir tasarımla buluşturulmuştur. AutoBrite HFFS ekranı ve geniş görüntüleme açısı ile film izlemek, oyun oynamak ve video izlemek daha önce hiç olmadığı kadar eğlenceli. Süper ekran kalitesi ile pek çok uygulamayı aynı anda açabilir ve hızlı bir şekilde webde gezinebilir, veri indirebilir, fotograflarınızı düzenleyebilir ve film izleyebilirsiniz.

Bu tablet bilgisayarda izlediğiniz filmlerdeki, çektiğiniz resimlerdeki ve dinlediğiniz müziklerdeki hiçbir ayrıntıyı kaçırmazsınız. Dolby Digital Plus kalitesindeki ses çıkışını sağlayan bu tablet bilgisayar ile Xbox’dan altı ay ücretsiz müzik dinleyebilirsiniz. Hafifliği ile dikkat çeken bu tablet bilgisayarda 8 inçlik büyük ekranı sayesinde aynı zamanda pek çok uygulamayı aynı anda çalıştırabilir ve bu tasarımı tek elinizle kolayca kavrayabilirsiniz.

Yüksek çözünürlüklü ekranı ile her şeyi çok daha net görebilecek ve detayların güzelliğini keşfedebileceksiniz. Windows 8.1 ile optimize edilmiş olan hem eğlenmeniz hem de yeni şeyler üretebilmeniz için özel olarak tasarlanmış olan bu tablet bilgisayarla dünyayı avcunuzun içinde tutabilirsiniz. İntel Atom 4 çekirdekli işlemcisi bulunan bu tablet bilgisayar ile hızı, gücü ve akıcı performansı görebileceksiniz. Ayrıca micro SD ile 96 GB’a kadar arttırılabilir hafızası sayesinde tüm belge, bilgi, resim ve müziklerinizi depolayabilirsiniz. Şık tasarım ve güvün birleştiği bu teknoloji ile pek çok işi kolaylıkla yapabileceksiniz. Aynı zamanda uzun süre giden pil ömrü sayesinde azla yetinmeyip çok daha fazlasını yapabileceksiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz