Fakirblog, 22 Ekim 2017

Yapı Kredi İnternetten Hesap Özeti Öğrenme

Hızla gelişen ve büyüyen dünyamız da teknolojinin geldiği noktayı incelemeye kalktığımız da insan beyninin sınırlarını zorlayacak büyüklükte bir teknolojik gelişme yaşadığımızı söylemek abartı olmaz. Yaşadığımız Çağ tam bir teknoloji çağıdır.

İnternetin dünyamıza yaptığı hızlı girişten sonra, insan beyninin tasavvur edemeyeceği kadar büyük bir teknolojik bilgi akışıyla karşı karşıya kalmış durumdayız. Bu ilk bakışta hayatı fazlasıyla kolaylaştırıyormuş gibi gözükse de bazı zorlukları da yok değildir. Kişi eğer internetten idare ederi kadar kullanayım derse hiç problem yaşamaz ama yok ben teknolojiyi en son noktasına kadar kullanmak istiyorum diyorsa, kendini sürekli olarak geliştirmeli ve yenilemelidir. Çünkü teknolojiden tam olarak faydalanabilmek için, ondan tam olarak haberdar olmak zorundasınız.

yapı kredi

Bilginin sizi getirdiği noktadan uzak kalarak, teknolojiyi yönetmeyi düşünemezsiniz.Size çok güzel bir örnek vermek istiyorum. Bankacılık sisteminin geldiği teknolojiden bihaber olan bir kişi girip internet üzerinden bankacılık işlemlerini yapabilir mi?  Tabi ki hayır yapamaz. Bu konuda kendini geliştiren ve bilgiye tamamlayan kişi anca internette bankacılık konusunda muvaffak olacak kişidir. Eskisi gibi bankalara gidip saatlerce kuyruk bekleyerek işlem yaptırma devri çoktan kapandı. Bilinçli banka müşterileri ve yine aynı şekilde bilinçli olan internet kullanıcıları tüm işlemlerini internet bankacılığı sayesinde internet üzerinden halletmektedir.

Yapı Kredi Hesap Özeti Öğrenme nasıl olur?

Öncelikle yapmanız gereken işlem bir Yapı Kredi Bankasına gidip kendinize internet bankacılığı hesabı açtırmak olacaktır. Sonrasında hesabınızı aktif ederek, evinizden, iş yerinizden aklınıza gelen her yerden internet bankacılığına bağlanarak, Yapı Kredi Hesap Özeti Öğrenme işlemini yapabileceksiniz. Hatta sadece bu işlemi değil, bankacılık sektörü üzerine aklınıza gelebilecek tüm işlemlerinizi bu internet bankacılığı sayesinde başarabileceksiniz.

Yapı kredi internet bankacılığı açma

Dilerseniz bu işlemi atm aracılığıyla da yapabilirsiniz. Hemen bir Yapı Kredi atm’ sine gidin. Kartınızı taktıktan sonra önce Kullanıcı bölümüne tıklayın buradan da kullanıcı işlemlerini seçmelisiniz. Daha sonra sırasıyla önce İnternet daha sonra Mobil Şube Başvurusu en sonra da yeni şifre alma bölümüne girmelisiniz. Buradan başvurunuzu yaptıktan sonra cep telefonunuza gelen şifre ile İnternet bankacılığı’ nı kullanabilirsiniz.

Bu işlemi yapmakta zorlananlar olabilir. Yapı kredi bankası bunun içinde kolay bir yol düşündü. Telefon bankacılığını kullanarak da internet şubesi şifrenizi alabilirsiniz. Yapı kredi telefon şubesine 444 0 444 / 0850 222 0 444 numaralarından ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz