Fakirblog, 22 Kasım 2017

Yurt Dışında Balayı Tatili Önerileri

Uzun,heyecanlı ve yorucu bir düğün sürecinden sonra dinlenmek,eğlenmek bizim de hakkımız diyen gelin ve damat adaylarının dört gözle beklediği tatildir balayı… Hayalindeki eş, hayalindeki ev, hayalindeki düğünü gerçekleştiren çiftler şimdi de hayallerindeki tatili gerçekleştirecektir. Bu yazımızda  yurt dışında en çok tatil yapılan beş güzel adayı ele aldık.

Yurt dışı balayı önerileri

Dubai : Gezi için fazla para harcamamak ve alış veriş yapmak isteyen çiftler için dubai adaları tam uygun. Vize alınması kısa ve kolay olan ülkede boş zamanlarınızda denizin ortasında kurulmuş palmiye evlerini ziyaret edebilir, deveye binip, çöl safarisi de yapabilirsiniz.

dubai balayı

Bali Adaları: Tapınak gezileri,festival seyirleri ve sörf yaparak balaylarını geçirmek isteyen çiftlerin gözdesi bali adaları… Endonezya takım adalarındaki 13.000 adadan biri olan bali adasının eşsiz manzaralı kumsallarında gece ve gündüz yürüyüşleri ile kendinizi tazeleyebilirsiniz.

bali adaları balayı

Seyşel Adaları: Robinson Cruose hayatı yaşamak isteyen çiftler,Seyşel Adaları tam size göre. Hint Okyanusuna dağılmış 115 adasından yerleşimin olmadığı bazı ıssız adalarda tek başına büyük bir alana yayılmış lüks otellerde sakin,gözlerden ve deyim yerindeyse insanlardan uzak bir balayı geçirebilirsiniz.

Seyşel Adaları balayı

Dalmaçya Sahilleri: Vize almakla vakit kaybetmek istemeyen balayı çiftleri için Hırvatistan’ın Dalmaçya Sahilleri en uygun seçenek. Kayalık sahilleri,koyu mavi denizi,tarihi şehirleri ile mutlaka gezilip görülecek bir yer.

Dalmaçya Sahilleri balayı

Maldiv Adaları: Karadan çok denizi seven çiftler için en uygun seçenek Maldiv Adaları. %90 ı su ve deniz ile kaplı olan Maldiv Cumhuriyeti tam bir cennet. Hint okyanusunda 1.190 adadan oluşmakta ve bazı adalarda insan yaşamamaktadır. Dalış yapıp okyanusun derinliklerindeki zenginlikleri keşfetmek,balıklarla selamlaşmak mümkün.

Maldiv Adaları balayı

Yurt dışı balayı turları ve gezilebilecek yerler için uygun paket tatiller bulabilirsiniz. Balayınızı önceden organize ederseniz çok uygun fiyata tatil yapabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz